Wesele

w Licheniu

image

Sala

Dzień Ślubu i przyjęcie weselne to jedna z najważniejszych chwil dla Młodej Pary wchodzącej na nową drogę życia. Zapraszamy Państwa do spędzenia tego wyjątkowego dnia oraz wieczoru w Domu Noclegowym Licheń. Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowaną, przestronną salę o ciekawym i eleganckim wystroju, gdzie bawić się może do 120 osób. Ozdobnie wykończony sufit oraz gra zamontowanych w nim świateł, pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów dekoracji sufitu.

Sala na wesela

Proponujemy Państwu przyjęcia przy wspólnym stole, przy stolikach indywidualnych lub w formie bankietowej. Zadowolenie naszych klientów potwierdza fakt osobistego zaangażowania w każde przedsięwzięcie, dokładając wszelkich starań, aby zadowolić naszych gości. Jezioro, plaża, drewniana promenada nad wodą oraz okoliczne lasy, zabytki i obiekty sakralne stanowią wspaniały plener do sesji zdjęciowej.

image

Menu weselne

Specjalne menu weselne zawiera potrawy zarówno tradycyjne, jak i wykwintne, różnorodne przekąski, sałatki, domowe ciasta. Jadłospis może być dobierany indywidualnie, według życzeń Klienta. Oferujemy menu w kilku wersjach cenowych. W zależności od wybranej opcji, we własnym zakresie można wstawiać alkohole, tort weselny, czy wędliny do stołu staropolskiego.

Dla tych z Państwa, którym brakuje czasu na organizację tego ważnego dnia, proponujemy kompleksową obsługę. Możemy zająć się wszystkim, począwszy od menu, poprzez atrakcje i dekoracje, po zamówienie oprawy muzycznej, fotografa, kamerzysty i samochodu. Pomożemy znaleźć osobę do opieki nad dziećmi podczas zabawy weselnej.

Po zabawie weselnej chętnie zorganizujemy POPRAWINY. Mogą odbyć się w formie uroczystego śniadania lub tradycyjnie, popołudniem. Wszelkie szczegóły omawiane są przy rezerwacji terminu wesela.

image

Pokoje dla gości weselnych

Nowożeńcom oferujemy uroczo udekorowany pokój GRATIS!

Dysponujemy 57 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach. Każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem oraz TV. Goście hotelowi mogą korzystać z bezprzewodowego internetu. Cena noclegu gości weselnych uzależniona jest od ilości osób oraz terminu rezerwacji.

Dekoracja sali

Proponujemy Państwu dekorację sali, na którą składają się: kotara za Młodą Parą, dekoracja stołu głównego skertingiem oraz kompozycją z żywych kwiatów, bukieciki z żywych kwiatów na stoły gości, pokrowce na krzesła z kokardą, przystrojenie wejścia do Domu Noclegowego i na salę balonami lub innymi girlandami, dekoracja poręczy przy schodach i inne. Wszelkie szczegóły ustalane są z managerem. Nie wprowadzamy ograniczeń co do zamówień dekoracji z innych firm.

image

Atrakcje weselne

Jako jedną z atrakcji wieczoru proponujemy STÓŁ STAROPOLSKI. Posiadamy własny stół wraz z dekoracją. Wyroby wędliniarskie i dodatki można zamówić za naszym pośrednictwem lub wstawić we własnym zakresie. Atrakcją przyjęcia może być również FONTANNA CZEKOLADOWA lub ALKOHOLOWA. Napoje alkoholowe i koktajle mogą być serwowane przez profesjonalnego BARMANA. Coraz częściej atrakcją wesela staje się serwowanie PIECZONEGO PROSIĘCIA, bądź udźca wieprzowego z kaszą i pysznym sosem. Chętnie zamówimy go na Państwa życzenie.

Ślub w Licheniu

Proponujemy przeprowadzenie ceremonii ślubnej w stylowym kościółku pw. Św. Doroty lub w nawie głównej niezwykłej i monumentalnej bazyliki licheńskiej. Nasz Dom Noclegowy mieści się zaledwie 50m od sanktuarium.

Poprawiny

Następnego dnia po weselu zapraszamy Państwa na poprawiny. Serwujemy pozostałą część konsumpcji, która pozostanie z pierwszego dnia przyjęcia weselnego oraz kawę i herbatę. Ponadto, jeśli zajdzie taka potrzeba, na życzenie przygotujemy dodatkowe menu.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją wesela w naszym Domu Noclegowym – z przyjemnością umówimy się na spotkanie.